Zespół ACCORD to grupa profesjonalnych muzyków. Gramy w składzie 5 - osobowym (instrumenty klawiszowe, gitara el., gitara akustyczna, saksofon altowy, saksofon tenorowy, klarnet, skrzypce, dwa vokale damskie, vokal męski).

Zespół współpracował z wieloma firmami, instytucjami, a także klientami prywatnymi, dla których przygotowywał oprawę muzyczną z okazji różnego typu imprez i uroczystości (bankiety, imprezy firmowe, integracyjne, wesela, biesiady, dancingi, bale, studniówki, imprezy rodzinne, jubileuszowe, etc.).

W repertuarze zespołu znajdziecie Państwo opracowane przez zespół "covery", największych artystów światowej muzyki pop, rock, swing i szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.

Zespół gra na wysokiej jakości sprzęcie muzycznym oraz instrumentach (używanym przez czołowych artystów na świecie), co gwarantuje profesjonalne brzmienie.Najwyższe modele firm takich jak: Zestaw nagłośnieniowy DYNACORD, SHURE, SENNHEISER, FBT, ALLEN&HEART, KORG, MARSHALL, FENDER STRATOCASTER, SELMER REFERENCE alt, tenor , BUFFET itd. Rampa oświetleniowa 4,5m : 4x REFLEKTORY COMPACT FLAT PAR LED 7X3W, 4X ADJ PAR LED 5X3W, ADJ VBAR PAK zestaw dwóch belek LED, RUCHOME GŁOWY LED, SKANERY, LASER, REVO, wytwornica dymu itd.

 

Jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu żywiołowe SHOW, porywając przy tym publiczność do wspólnej zabawy! :) 

 

Skład zespołu:

 

Maciej
Maciej

Maciej - Gitarzysta - Człowiek z największym doświadczeniem w zespole. Gra na gitarze elektrycznej, akustycznej, oraz klasycznej! Występował na niezliczonych festiwalach w całej Polsce m.in. Na Festiwalu Piosenki Polskiej w OPOLU!! W zespole odpowiedzialny jest za stronę konferansjerską (poza "oczywiście" graniem na gitarze :P ). Za jego najlepszą rekomendację można śmiało uznać to, że jest On zapraszany od wielu lat na różnego rodzaju festiwale muzyczne w całej Polsce w roli prowadzącego ale także często jurora. Współpracował m.in. z Grażyną Łobaszewską, Markiem Piekarczykiem, Ryszardem Sygitowiczem, Andrzejem Rybińskim, Mieczysławem Szcześniakiem.

Artur
Artur

Artur - saxofon, klawisze - Artur, można śmiało powiedzieć jest łącznikiem między zespołem a gośćmi bawiącymi się na sali. Dzięki systemowi bezprzewodowemu jego gra wśród gości jednoczy ich z zespołem i wyzwala świetną energię do tańca! Artur to bardzo uzdolniony saxofonista ale także klarnecista i klawiszowiec.

Ula
Ula

Ula - Młoda bardzo utalentowana wokalistka, obdarzona  przyjemnym ciepłym głosem.  Ula przez lata pobierała naukę śpiewu, żeby już od dłuższego czasu regularnie występować na różnych scenach muzycznych. Młodość i doświadczenie- niby się nie da!!?? A JEDNAK!! :)

 

 

Agnieszka
Agnieszka

Agnieszka- Nasz najnowszy skarb w zespole. Młoda, charyzmatyczna wokalistka. Słysząc jej głos nie można się nie uśmiechnąć. Jej nisko osadzony wokal idealnie zgrywa się z  Ulą i dzięki temu dziewczyny tworzą niepowtarzalny duet  w zespole! :)

Krystian
Krystian

Krystian - skrzypek - Klezmerska dusza. Krystian praktycznie przez cały czas kręci się ze swoimi skrzypeczkami wśród gości. Pewnie dlatego większość klientów dzwoniąc i pytając o zespół najpierw wspomina tego "wysokiego skrzypka" :) Słowa nie oddadzą jego charakterystycznych ruchów kiedy przechadza się wśród gości grając "czardasza"